Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Cechujemy się indywidualnym podejściem do naszego Klienta. Niezależnie od wielkości firmy, proponujemy rozwiązania najlepsze w konkretnym przypadku.

Małe zmiany - ogromne efekty

Dzięki naszym usługom, wdrożonym przez najlepszych specjalistów, osiągniesz maksimum efektów przy minimalnym nakładzie pracy.

Wspaniałego dnia

życzy zespół Aidem Art

Obsługa na najwyższym poziomie i 15-letnie doświadczenie w branży IT

 

Cechujemy się indywidualnym podejściem do naszego Klienta. Bez względu na to, czy jest to wielka spółka giełdowa czy drobny sprzedawca, proponujemy rozwiązania najlepsze w konkretnym przypadku. Nasi kontrahenci mogą być pewni, że nie będziemy im zachwalali tego, czego zupełnie nie potrzebują lub zapomnimy uwzględnić celów biznesowych, jakie im przyświecają.

 

Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę, dlatego każdorazowo szkolimy pracowników odpowiedzialnych za obsługę oprogramowania, które wdrażamy. Ponadto za darmo i indywidualnie przygotowujemy  materiały szkoleniowe. Służymy swoją fachową poradą nie tylko w razie wystąpienia kłopotów, ale również wtedy, gdy klient chciałby zoptymalizować swoją pracę. Nasze doświadczenie pokazuje, że na ogół, jeśli klientowi sposób na zrobienie czegoś wydaje się zbyt skomplikowany i czasochłonny, najprawdopodobniej da się to znacznie ulepszyć.

Duży nie zawsze znaczy lepszy

Nasza firma – choć niewielka – współpracuje z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, przez co klient zawsze ma pewność otrzymania usługi na poziomie godnym profesjonalnej firmy wdrażającej. Warto przy tej okazji wspomnieć, że zawsze oprogramowanie wdraża konkretny człowiek a nie firma, którą on reprezentuje. Przedsiębiorca wybierający dużą firmę wdrażającą nie ma gwarancji, że wydelegowany do tego pracownik sam dysponuje odpowiednią do tego zadania wiedzą i doświadczeniem. Klienci optujący za naszą firmą nie tylko mają pewność, że zostaną potraktowani indywidualnie, ale też wiedzą, z kim mają do czynienia i kto konkretnie będzie pomagał.

Aidem Art

Działa na rynku od początku 2003 roku. Wypracowane wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwiązań teleinformatycznych i usług internetowych pozwala kompleksowo i profesjonalnie dobierać rozwiązania dopasowane do potrzeb i posiadanych zasobów klienta.

Odbiorcami oferowanych przez nas usług i produktów są zarówno większe firmy – w tym spółki giełdowe – jak i drobni przedsiębiorcy.

Zapraszamy do współpracy.

Formularz kontaktowy