Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy.

Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce, z którego korzysta obecnie ponad 5 000 przedsiębiorstw z różnych branż.

Możliwości firmy z Comarch ERP XL

N
polski system informatyczny klasy ERP skierowany do średnich i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych z różnych sektorów gospodarki
N
w pełni dostosowany do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów Unii Europejskiej
N
pozwala na wykorzystanie nowoczesnych form handlu elektronicznego (współpraca z systemami EDI, obsługa zamówień i sprzedaży internetowej, tj. Comarch B2B oraz Comarch ERP e-Sklep czy też platforma handlowa wszystko.pl)
N
jest dostępny również w postaci miesięcznego abonamentu jako usługa wynajmu oprogramowania w modelu SaaS (Software as a Service)
N
integruje wszystkie obszary działania firmy w jedno narzędzie informatyczne
N
współpracuje z aplikacjami Comarch Mobile przeznaczonymi dla urządzeń przenośnych oraz z rozwiązaniem Comarch Retail skierowanym do sieci sprzedaży detalicznej
N
zapewnia sprawną, bezawaryjną pracę, bezpieczeństwo danych oraz integrację z aplikacjami z pakietu Microsoft Office
N
ściśle współpracuje z rewolucyjną technologią Comarch beacon — nadajnikami bluetooth, które transmitują dowolny przekaz firmowy (ofertę, powiadomienie itp.) prosto z systemu ERP na urządzenia mobilne potencjalnych klientów
N
gwarantuje silne wsparcie merytoryczne dla klientów i skrócenie czasu wdrożenia, dzięki sprawdzonej metodyce wdrożeń
N
gwarantuje bezpieczeństwo firmowych danych dzięki integracji z aplikacją iBard24

Wybierz już dziś oprogramowanie Comarch ERP odpowiednie dla Twojej firmy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta instalacji, wdrożenia lub wsparcia – skontaktuj się z nami telefonicznie lub używając poniższego formularza kontaktowego.

Maciej

Maciej

CEO

+48 501 295 756

Krzysztof

Krzysztof

Specjalista do spraw Comarch ERP

+48 531 532 122

Skontaktuj się z nami