Jak ułatwić pracę sobie i swoim klientom, jednocześnie dbając o zdrowie?

sty 16, 2020

Unikaj pracy na ostatnią chwilę

Na pewno nie raz spotykali się Państwo z Klientami, którzy przesyłają swoje dokumenty na ostatnia chwilę. Myśląc przy tym, że powinni zostać potraktowani priorytetowo, i że zapewne zajmą się nimi Państwo od ręki. Klientów będzie zmienić bardzo ciężko, ale możemy zmienić sposób komunikowania się z nimi, tak by dokumenty przesyłane były na bieżąco – a nawet do konkretnego czasu (funkcja zamykania miesiąca w SaldeoSMART).

Zadowolony klient to spokój psychiczny

Aby praca była płynniejsza, a Państwa pracownicy nie byli co chwilę od niej odrywani poprzez telefony, czy maile – warto pomyśleć o uporządkowaniu systemu komunikacji z klientem poprzez nowy moduł SaldeoSMART Zarządzanie biurem, który w prosty sposób umożliwia delegowanie zadań i pytań na linii biuro rachunkowe – klienci. Klient dzięki temu otrzyma szybko odpowiedź na pytanie jakie zadał, a księgowy nie będzie musiał przerywać swojej pracy – zoptymalizuje swój plan dnia!

Warto również pomyśleć nad przekazaniem swojemu klientowi także programu do generowania faktur sprzedażowych i przeglądania swoich dokumentów w e-platformie. Tym samym dzięki pakietowi SaldeoSMART Komunikacja z klientem, kontrahenci biura rachunkowe mogą korzystać z elektronicznego archiwum, w którym od ręki będą mogli dotrzeć do konkretnego pisma, umowy bądź faktury. A to wszystko z dostępem 24/7!

Jeśli jesteśmy w stanie dzięki narzędziom dedykowanym dla biur rachunkowym, w szybszym czasie obsłużyć swoich klientów i jednocześnie utrzymać wysoką jakość – chyba łatwo odpowiedzieć sobie na pytanie – czy warto wypróbować platformy do obsługi dokumentów. Dzięki temu księgowi mogą również odczuwać mniejszy stres, jednocześnie odczuwając większą satysfakcję z pracy, a w związku z tym efektywniej pracować! Warto zapoznać się więc z narzędziami dla biur rachunkowych oraz małych i średnich firm, które obsługują dużą ilość dokumentów.

Idź z duchem czasu i dbaj o siebie!

Oprócz powszechnie znanych metod radzenia sobie ze stresem i zmęczeniem: dbanie o dobry i odpowiednio długi sen, zbilansowaną dietę, regularne nawadnianie organizmu, dbanie o aktywność fizyczną, czy odprężanie się przy ulubionej książce i kawie – bardzo istotną, a często pomijaną możliwością unikania stresu jest rozwój biura i inwestycja w nowe rozwiązania na rynku. Taką możliwością jest opisywana wcześniej prosta platforma SaldeoSMART – która ułatwia pracę księgowym i może oszczędzać znaczną ilość ich czasu pracy!

11 możliwości jakie daje aplikacja:

 1. Automatyczne odczytywanie faktur z listy (OCR) z późniejszym bezpośrednim importem dokumentów do programu księgowego.
 2. Możliwość dotarcia do dokumentów od ręki, bez przeszukiwania segregatorów – dzięki e-archiwum, budowanym na bezpiecznych serwerach.
 3. Generowanie zestawień w Excelu z danymi odczytanymi z dokumentów, przez mechanizm OCR.
 4. Automatyczne przesyłanie poleceń zapłaty do systemu bankowego.
 5. Odczytywanie wyciągów bankowych.
 6. Generowanie faktur sprzedażowych i korekt przez klientów.
 7. Praca na kadrach i płacach – teczki, umowy, badania.
 8. Automatyczne wysyłanie ponagleń o niezapłaconych fakturach.
 9. Tworzenie obiegów dokumentów zaprojektowanych specjalnie pod konkretne wymogi firmowe.
 10. Rozliczanie zaliczek pracowniczych.
 11. Tworzenie zadań (również cyklicznych) i pytań na linii biuro – klienci.

Jeśli zainteresowały Państwa możliwości aplikacji SaldeoSMART –
zapraszamy do kontaktu z nami już teraz!

Przeczytaj również…