Nowa odsłona iKsięgowość24.pl

sty 8, 2020

Kilka dni temu pojawiła się odświeżona – nowoczesna strona internetowa portalu iKsięgowość24

Warto zatem skorzystać z nowych możliwości, otwierając sobie drogę do pozyskania nowych Klientów i unowocześnienia sposobu funkcjonowania biura. Sam portal powstał ponad 10 lat temu, z myślą o przedsiębiorcach poszukujących profesjonalnych biur rachunkowych, które korzystają ze sprawdzonego i zgodnego z przepisami oprogramowania do prowadzenia księgowości oraz świadczą usługi księgowe i kadrowo-płacowe na najwyższym poziomie.

Wizytówka biura rachunkowego

To miejsce w którym mogą Państwo zaprezentować swoją wirtualną wizytówkę, dzięki czemu biuro będzie stale promowane w sieci, na dobrze wypozycjonowanej stronie. Jest to usługa dla biur rachunkowych, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i jednocześnie chcą ułatwić potencjalnym klientom kontakt z księgowym.

Zaufana społeczność Comarch

Korzystając z tej usługi Biuro Rachunkowe staje się członkiem zaufanej społeczności Biur Rachunkowych Comarch, dzięki czemu ma dostęp do szeregu dodatkowych funkcjonalności. Biuro rachunkowe dzięki wykorzystywaniu wizytówki na portalu, może również cieszyć się większym prestiżem.

Zmiany w iKsięgowość24

Od 1 stycznia 2020 licencjonowanie jest mniej skomplikowane – będą dostępne dwa pakiety;

  • Podstawowy (bezpłatny, obejmujący własną wizytówkę, promocję na portalu, dostęp do zapytań Klientów i wymianę dokumentów.
  • Premium (płatny, obejmujący wszystkie funkcjonalności). W nowej odsłonie iKsięgowości24 Comarch zwiększył pojemność konta iBard i zniósł limit dokumentów przesyłanych w ramach IWD.

Program do fakturowania Comarch ERP XT

Biura rachunkowe, które założyły konto na portalu iKsięgowość24.pl i korzystają z pakietu premium mogą bez dodatkowych opłat wykorzystywać oprogramowanie ERP XT. Jest to oprogramowanie Comarch służące do fakturowania, poprzez które można online wystawiać faktury: VAT, proformy, czy zaliczkowe.

W celu uzyskania większej ilości informacji,

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NAMI!

Przeczytaj również…