eSprawozdania – Bezpłatny webinar

gru 20, 2018

W życie weszły przepisy, które – zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów – rewolucjonizują sposób przesyłania sprawozdań finansowych. Comarch stworzył aplikację, która pomoże w tworzeniu, zarządzaniu i przesyłaniu sprawozdań finansowych. Weź udział w darmowym webinarze i dowiedz się, jak działa program Comarch e-Sprawozdania. Spotkanie zostanie poprowadzone przez producenta. Dla uczestników webinaru dodatkowo przygotowaliśmy ofertę specjalną.

Do tej pory sprawozdania finansowe sporządzane były w formie papierowej i ręcznie podpisywane przez cały zarząd. Następnie wraz z innymi niezbędnymi dokumentami były przesyłane do Krajowego Rejestru Sądowego oraz odpowiedniego Urzędu Skarbowego.

Teraz cały proces składania sprawozdań finansowych zostaje zdigitalizowany, a aplikacja Comarch e-Sprawozdania będzie go wspierać – będzie służyć nie tylko do tworzenia sprawozdań, ale też pełnić rolę centrum zarządzania dokumentacją sprawozdawczości finansowej w firmie.

Poznaj nowe narzędzie IT, które stworzyliśmy, aby tworzenie, przesyłanie i zarządzanie sprawozdaniami finansowymi było przejrzyste i proste!

Podczas webinaru opowiemy i pokażemy w praktyce (na żywo w aplikacji), jakie funkcjonalności kryje Comarch e-Sprawozdania.

Oto lista możliwości tego programu:

  • integracja z danymi zawartymi w systemach Comarch ERP (m.in. pobieranie informacji liczbowych z zestawień księgowych);
  • przygotowanie sprawozdania w oparciu o rok poprzedni;
  • przygotowanie i przesyłanie innych dokumentów związanych ze sprawozdawczością finansową (np. sprawozdanie z badania Biegłego Rewidenta);
  • zarządzanie wieloma podpisami elektronicznymi pod sprawozdaniem;
  • łatwy dostęp do sprawozdań finansowych z lat poprzednich;
  • możliwość współpracy z innymi systemami klasy ERP.

Przeczytaj również…