Zamów Comarch e-Sklep 

i zacznij sprzedawać w sieci

Polski rynek handlu internetowego to jeden z najszybciej  rosnących w Europie, a jego szacunkowa wartość w 2015 roku to ponad 38 mld zł! Sklep internetowy jest nie tylko tańszy od sklepu stacjonarnego, a często stanowi również jego uzupełnienie – to Twój automatyczny sprzedawca 24h/dobę.

Nie musisz być informatykiem aby rozpocząć sprzedaż w Internecie – wystarczy skorzystać z odpowiednich narzędzi. Comarch e-Sklep to profesjonalny, a zarazem intuicyjny i prosty w obsłudze system, dzięki któremu możesz w pełni prowadzić handel w sieci. 

 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości programu – skontaktuj się telefonicznie pod numerem 501295756 lub używając formularza kontaktowego obok.

<script charset="utf-8" type="text/javascript" src="//js.hsforms.net/forms/shell.js"></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] --> hbspt.forms.create({<!-- [et_pb_line_break_holder] --> portalId: "4639904",<!-- [et_pb_line_break_holder] --> formId: "58542928-91d0-4ace-b1fc-46b19db9de25"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->});<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script>