Najchętniej wybierany system ERP w Polsce

Comarch ERP XL to w pełni zintegrowany wielomodułowy system klasy ERP dla dużych i średnich firm o profilu produkcyjno-serwisowym, handlowym i usługowym.

Jego rozbudowana struktura może wesprzeć przedsiębiorstwo na każdej płaszczyźnie działalności od produkcji, poprzez kontakt z klientem i sprzedaż oraz obsługę serwisową kończąc na księgowości oraz zarządzaniu kadrami. System umożliwia również szczególną analizę wszystkich wprowadzonych do niego danych, co wydatnie ułatwia podejmowanie decyzji biznesowych. oraz optymalizację procesów zachodzących w firmie.
Modułowość XL-a znacząco zwiększa elastyczność tego oprogramowania i pozwala na dopasowanie go do profilu działalności różnych firm. Możliwa ponadto jest integracja z zewnętrznym oprogramowaniem.

XL - Obieg dokumentów

Wyróżnikiem Comarch ERP XL jest przystosowanie do pracy mobilnej. Pakiet rozwiązań mobilnych dostępnych również na urządzenia przenośne wspomaga pracowników mobilnych jak również kadrę menadżerską zarządzającą tymi pracownikami. Z bazy danych będą mogli zdalnie korzystać magazynierzy, kurierzy, przedstawiciele handlowi oraz ich przełożeni.

XL - Praca mobilna

Comarch ERP XL pozwala na optymalizację wykorzystania zasobów firmy, a jego wykorzystanie sprzyja zwiększeniu kontroli nad procesami zachodzącymi w firmie oraz poprawie produktywności.

XL - Analizy

Strona w fazie rozbudowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Aidem Art || ul. Ogrodowa 15/1 || 61-821 Poznań