Obsługa na najwyższym poziomie
i ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT

Cechujemy się indywidualnym podejściem do naszego Klienta. Bez względu na to, czy jest to wielka spółka giełdowa czy drobny sprzedawca, proponujemy rozwiązania najlepsze w konkretnym przypadku. Nasi kontrahenci mogą być pewni, że nie będziemy im zachwalali tego, czego zupełnie nie potrzebują lub zapomnimy uwzględnić celów biznesowych, jakie im przyświecają. 

Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę, dlatego każdorazowo szkolimy pracowników odpowiedzialnych za obsługę oprogramowania, które wdrażamy. Ponadto za darmo i indywidualnie przygotowujemy  materiały szkoleniowe. Służymy swoją fachową poradą nie tylko w razie wystąpienia kłopotów, ale również wtedy, gdy klient chciałby zoptymalizować swoją pracę. Nasze doświadczenie pokazuje, że na ogół, jeśli klientowi sposób na zrobienie czegoś wydaje się zbyt skomplikowany i czasochłonny, to najprawdopodobniej da się to znacznie ulepszyć.

Uratujemy każde wdrożenie

Logo C E-Wdrazam

Nie obawiamy się też wyzwań. Wielokrotnie zajmowaliśmy się kryzysowymi przypadkami związanymi z nie do końca poprawnie wdrożonym oprogramowaniem czy też problemami, które wyniknęły z działań niedostatecznie przeszkolonych pracowników. Potrafimy odkręcić podbramkowe sytuacje i nie boimy się zmierzyć z kłopotliwymi sprawami pozostawionymi przez inne firmy wdrażające.

Duży nie zawsze znaczy lepszy

Nasza firma - choć niewielka - współpracuje z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, przez co klient zawsze ma pewność otrzymania usługi na poziomie godnym profesjonalnej firmie wdrażającej. Warto przy tej okazji wspomnieć, że zawsze oprogramowanie wdraża konkretny człowiek, a nie firma, którą on reprezentuje. Przedsiębiorca wybierający dużą firmę wdrażającą nie ma gwarancji, że wydelegowany do tego pracownik sam dysponuje odpowiednią do tego zadania wiedzą i doświadczeniem. Klienci optujący za naszą firmą nie tylko mają pewność, że zostaną potraktowani indywidualnie, ale też wiedzą z kim mają do czynienia i kto konkretnie będzie pomagał.

Strona w fazie rozbudowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Aidem Art || ul. Ogrodowa 15/1 || 61-821 Poznań