O firmie Partnerzy biznesowi TeamViewer - Zdalne zarządzanie IT

teamviewer

TeamViewer to obecnie jedno z najszybszych a zarazem najbardziej zaawansowanych rozwiązań to pracy zdalnej. To właśnie dzięki temu oprogramowaniu możemy zdalnie nadzorować systemy informatyczne, instalować i aktualizować oprogramowanie biznesowe czy przeprowadzać szkolenia produktowe. Brak konieczności dojazdu, z reguły szybsza reakcja czy możliwość pracy na więcej niż jeden komputer jednocześnie znacząco przyczyniają się do obniżenia kosztów utrzymania infrastruktury IT w firmie naszych klientów.

Wybraliśmy Teamviewer, bo jego instalacja i konfiguracja jest bajecznie prosta - oprogramowanie bez problemu łączy się niezależnie od ustawień zapory ogniowej. Dzięki temu można efektywnie zarządzać infrastrukturą IT nawet, gdy poszczególne porty są zablokowane, a w firmie funkcjonuje skomplikowany routing NAT dla lokalnych adresów IP. A wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa: TeamViewer  realizuje połączenia poprzez w pełni zabezpieczone kanały danych z wymianą kluczy przy użyciu 1024-bitowego algorytmu RSA oraz 256-bitowego szyfrowania sesyjnego AES.

TeamViewer z rabatem

Więcej o programie znajdziesz na stronach producenta. Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na inwestycję w rozwiązanie TeamViewer, skontaktuj się z nami, a otrzymasz specjalny kupon rabatowy, uprawniający do atrakcyjnej zniżki na oprogramowanie TeamViewer, dostępnej dla klientów Aidem Art. (Pamiętaj, że licencję potrzebujesz tylko wtedy, kiedy w celach biznesowych chcesz łączyć się z komputerami swoich klientów. Aby móc skorzystać ze zdalnej pomocy świadczonej przez Aidem Art, absolutnie nie musisz za nic płacić.)

Już teraz odwiedź TeamViewer.pl i zapoznaj się z możliwościami tego fenomenalnego oprogramowania do zdalnego zarządzania. 

Ostatnia szansa, by zdobyć licencję stacjonarną

Producent oprogramowania TeamViewer postanowił zakończyć dystrybucję licencji w modelu jednorazowej opłaty - na stronie jest dostępny tylko model abonamentowy. Jeśli chcesz zakupić oprogramowanie na starych korzystnych zasadach, skontaktuj się z nami.

Strona w fazie rozbudowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Aidem Art || ul. Ogrodowa 15/1 || 61-821 Poznań