O firmie Partnerzy biznesowi

Partnerzy biznesowi

Aidem Art celem zapewnienienia kompleksowej oferty dla swoich klientów współpracuje z profesjonalnymi firmami - liderami w swojej branży:

home_logoHome.pl istnieje od 1997 roku i jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma specjalizuje się w hostingu serwisów internetowych, systemów kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych przez Internet. Z jej usług korzysta już ponad milion użytkowników w Polsce.

Więcej…

teamviewer

TeamViewer to obecnie jedno z najszybszych a zarazem najbardziej zaawansowanych rozwiązań to pracy zdalnej. To właśnie dzięki temu oprogramowaniu możemy zdalnie nadzorować systemy informatyczne, instalować i aktualizować oprogramowanie biznesowe czy przeprowadzać szkolenia produktowe. Brak konieczności dojazdu, z reguły szybsza reakcja czy możliwość pracy na więcej niż jeden komputer jednocześnie znacząco przyczyniają się do obniżenia kosztów utrzymania infrastruktury IT w firmie naszych klientów.

Więcej…

Strona w fazie rozbudowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Aidem Art || ul. Ogrodowa 15/1 || 61-821 Poznań