Dokumenty w firmie

Bez względu na rozmiar działalności gospodarczej obieg dokumentów wewnątrz firmy oraz ich przechowywanie jest sporym wyzwaniem dla każdego przedsiębiorstwa. Wtłoczenie go w ramy modułu Obieg dokumentów w systemie Comarch ERP XL odciąży sekretariat od wykonywania powtarzalnych czynności, w których czynnik ludzki nie jest niezbędny. Oczywiście jeśli zajdzie taka potrzeba dokumenty w dalszym ciągu będą mogły być przekazywane ręcznie.

Edycja dokumentu

Korzyści nie tylko dla sekretariatu

Elektroniczne repozytorium dokumentów docenią nie tylko sekretarki, które w znacznej mierze uwolnią się od nawału segregatorów, ale również pozostali pracownicy, którzy będą mogli szybko uzyskać dostęp do potrzebnych im dokumentów i to bez odchodzenia sprzed komputera. Dla zainteresowanych pracowników można skonfigurować również powiadomienia, które automatycznie poinformują o dodaniu do elektronicznego repozytorium istotnego dla nich dokumentu.
Na wprowadzeniu elektronicznego obiegu dokumentów zyskają również kierownicy, którzy będą mieli wgląd w ścieżkę obiegu dokumentów.

Skrzynka dokumentów pracownika

Strona w fazie rozbudowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Aidem Art || ul. Ogrodowa 15/1 || 61-821 Poznań