Analizy BI

Kadra managerska nie może pozwolić sobie na podejmowanie decyzji businessowych „w ciemno”, w oderwaniu od wyników finansowych przedsiębiorstwa. Dane w XL-u są na wyciągnięcie ręki, w ich interpretacji jednak bardzo pomocne będzie narzędzie, które przedstawi je w sposób przejrzysty i łatwy w interpretacji

 Opis raportu

Morze możliwości

Moduł Business Intelligence dla Comarch ERP XL idealnie odpowiada na tę potrzebę. Analizy dostarczane przez moduł są zawsze aktualne, ponieważ opierają się na wytworzonych w programie dokumentach. Obejmują wszystkie dziedziny działalności firmy od logistyki, poprzez księgowość i płatności, kończąc na możliwości odnajdowania ukrytych zależności i prognozowania przyszłych wartości (data mining).

Moduł BI jest narzędziem podlegającym daleko idącej konfiguracji. Jedną z przydatniejszych funkcjonalności jest możliwość ustawienia alertu monitorującego niepożądane odchylenia wybranego wskaźnika i w razie potrzeby poinformuje o tym mailowo. Ustawić można również przesyłanie regularnych raportów.

Wybór typu wykresu

Łatwość obsługi

Pomimo ogromu oferowanych możliwości moduł BI pozostaje bardzo łatwy w obsłudze. Kilkadziesiąt dostępnych predefiniowanych analiz jest gotowych do użycia zaraz po pierwszym uruchomieniu programu. Modyfikacja tych analiz, jak również stworzenie od podstaw zupełnie nowych odbywa się za pomocą intuicyjnej metody przeciągnij i upuść.

Strona w fazie rozbudowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Aidem Art || ul. Ogrodowa 15/1 || 61-821 Poznań