Logo iComarch24

Comarch ERP Optima w modelu usługowym stanowi swoistą alternatywę dla standardowego pakietu Comarch ERP Optima. Jego podstawowym wyróżnikiem jest przechowywanie bazy danych na serwerach Comarch Data Center – dostęp do niej odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Nie ma w związku z tym potrzeby instalowania oprogramowania, a dostęp do funkcji programu możliwy jest z dowolnego komputera.

Znakomita większość funkcjonalności tradycyjnej wersji Comarch ERP Optima dostępna jest również w modelu usługowym programu. Możliwe zatem jest m.in. księgowanie i wystawianie faktur, naliczanie wypłat czy obsługa magazynu.

Comarch ERP Optima online to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla firm stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie. Odłożenie w czasie kosztów zakupu i obsługi infrastruktury serwerowej będzie dla nich szczególnie korzystne. Warunkiem jest tu jednak posiadanie do dyspozycji stałego i niezawodnego łącza internetowego.

Comarch ERP Optima w modelu usługowym

Comarch ERP Optima w modelu usługowym to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach, stawiających na innowacyjną pracę przez Internet. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. To Państwa potrzeby decydują o tym, jakie funkcjonalności programu będą Państwo wykorzystywać w swojej pracy. W każdym momencie system może zostać rozbudowany o kolejne moduły.

Cennik

Co zyskujesz:

  • bezpieczeństwo – Państwa baza firmowa znajduje się w zabezpieczonej serwerowni Comarch, dzięki czemu mogą Państwo spać spokojnie, bez obawy o zniszczenie, kradzież czy zagubienie ważnych danych firmowych. Wszystkie Państwa dane są zabezpieczone i na bieżąco archiwizowane.
  • swobodę pracy – praca w wersji online pozwoli Państwu „zabrać firmę" w każde miejsce. Dzięki dostępowi do danych firmowych Online 24/7 mogą Państwo podejmować kluczowe decyzje i reagować na zmiany w firmie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba – będąc w delegacji, u kontrahenta, czy w domu.
  • niezależność – wiemy, że początki każdej firmy są trudne, tak jak i decyzja o wdrożeniu systemu do zarządzania do wsparcia działalności firmy. Decydując się na Comarch ERP Optima w modelu usługowym od samego początku otrzymują Państwo umowę na czas nieokreślony.
  • oszczędność – dzięki budowie modułowej systemu i opłatom abonamentowym, dostosowują Państwo system jak i koszty do swoich potrzeb i możliwości. Dodatkową zaletą Comarch ERP Optima w modelu usługowym jest dostęp do modułów o poszerzonej funkcjonalności w cenie modułów standardowych (szczegóły w cenniku). W cenie otrzymują również Państwo wsparcie techniczne, jak i bezpłatne aktualizacje oprogramowania.
  • profesjonalizm – praca na Comarch ERP Optima w modelu usługowym to praca na oprogramowaniu, z którego korzysta kilkadziesiąt tysięcy firm w Polsce. System w wersji Online jest na bieżąco aktualizowany i zawsze zgodny z aktualnymi przepisami.

Wystawianie faktury sprzedaży

Listy płac

 

Strona w fazie rozbudowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Aidem Art || ul. Ogrodowa 15/1 || 61-821 Poznań