Aktualizacje Optimy

Mając na uwadze bezpieczeństwo danych naszych klientów nawiązaliśmy ścisłą współpracę z liderem rynku rozwiązań antywirusowych i bezpieczeństwa - firmą Doctor Web. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio produktów i rozwiązań i do kontaktu z nami celem dobrania najlepszego rozwiązania.

Dr.Web - najlepsze oprogramowanie antywirusowe

Więcej…

Z przyjemnością zawiadamiamy, że zostaliśmy oficjalnym certyfikowanym partnerem QNAP – czołowego producenta sprzętu typu NAS. Dyski sieciowe QNAP są doskonałym rozwiązaniem nie tylko do wykonywania kopii zapasowych. Dzięki rozbudowanemu i aktywnie rozwijanemu systemowi QTS, sprzęt firmy QNAP może być wykorzystywany do wielu innych zastosowań takich jak serwer multimediów, monitoring, a nawet hosting maszyn wirtualnych. Zaawansowane rozwiązania sprzętowe i programowe pozwalają na zminimalizowanie wykorzystywanego na dane miejsca.

QNAP - serwery NAS i nie tylko

Comarch ERP Optima 2016.0

Aktualizacja Comarch ERP Optima oznaczona numerem 2016.0 obfituje w nowości i ulepszenia poprawiające wydajność. Poprawki nie ominęły żadnego z modułów. Poniżej znajduje się lista najistotniejszych nowości:

Więcej…

Comarch ERP Optima 2016.5

Aktualizacja Comarch ERP Optima zawiera długo oczekiwane zmiany, jak łączenie kartotek kontrahentów, w pełni zaimplementowany plik JPK czy ułatwienia w wymianie danych pomiędzy różnymi aplikacjami. Zapraszamy do kontaktu celem weryfikacji, czy Optima 2016.5 jest dla Ciebie odpowiednim programem.

Więcej…

Comarch ERP Optima 2015.5.1

Aktualizacja Comarch ERP Optima oznaczona numerem 2015.5.1 obfituje w nowości i ulepszenia poprawiające wydajność. Poprawki nie ominęły żadnego z modułów. Poniżej znajduje się lista najistotniejszych nowości:

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 3

pierwsza
poprzednia
1

Strona w fazie rozbudowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Aidem Art || ul. Ogrodowa 15/1 || 61-821 Poznań